Černobílý cubeek

Kód: 46
1 044 Kč
Ihned k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024

CUBEEK je unikátní hračka, která má vždy řešení a se kterou nelze udělat chybu. Skládá se z 24 dřevěných kostek s 6 různými stranami, které na sebe vždy navazují. Hračka rozvíjí mnoho základních dovedností a je vhodná pro předškoláky i školáky. Nutno říci, že CUBEEK je rovněž skvělá pomůcka pro aktivizaci seniorů ne nadarmo se říká, že jsou si staří lidé a malé děti po mnoha stranách blízko.

Detailní informace

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Pomůžeme vám
Pomůžeme vám
s výběrem produktů
Odesíláme do 24h
Odesíláme do 24h
u produktů skladem

Detailní popis produktu

Kostky jsou vyrobené z tvrdého bukového či javorového dřeva. Každá strana je pečlivě ručně namalovaná a následně nalakovaná, kresba tedy drží velmi dobře a zvládne i nějaké to třísknutí o zem. Pro snadné uskladnění a přenášení lze kostky uložit do látkového pytlíčku.

Jak si s CUBEEKEM hrát?

Nabízíme dvě základní možnosti (a vy si můžete vymyslet řadu dalších):

  • Nechte děti, aby si kostky jen tak skládaly dejte jim prostor improvizovat a rozvíjet jejich fantazii.
  • Vezměte si k ruce brožurku CUBEEKOVA mozková tělocvična pro začátečníky. Můžete se jen tak inspirovat nebo vyzkoušet některou z 11 aktivit, které jsme pro vás připravili. Pro extra zvídavé hráče posíláme v elektronické verzi i CUBEEKOVU mozkovou tělocvičnu pro pokročilé (najdete v sekci Rozšiřující materiály).


Pro koho je CUBEEK určený?

Doopravdy pro všechny. Nejmenší děti mohou z kostek stavět věže, procvičovat jemnou motoriku, seznamovat se s tvary na kostkách a postupně sestavovat různé obrázky. Starší děti se určitě zabaví zkoušením různě obtížných aktivit z brožurky a rodiče mohou bez velkého přemýšlení jen tak relaxovat. S CUBEEKEM si zkrátka může hrát společně celá rodina. 

Tip #1
Některé děti mají občas problém s trpělivostí a těžce nesou prohru. Pro takové děti je CUBEEK jako stvořený! Mohou si s kostkami hrát libovolně dlouho, nemohou udělat chybu a vždy dojdou k cíli.

Tip #2
Nestačí vám jedna sada CUBEEKA s 24 kostkami? Pořiďte si druhého CUBEEKA s jinak barevným či bílým podkladem. Skládání kostek tak dostane úplně nový rozměr a mnoho dalších možností.

Balení obsahuje:
24 dřevěných kostek
látkový pytlíček
brožurku CUBEEKOVA mozková tělocvična pro začátečníky, kterou jsme vytvořili společně s Lucií Urbančíkovou.

Bezpečnost:
CUBEEK odpovídá svou bezpečností hračce pro děti 0+. Nehrozí, že by nejmenší děti mohly kostku spolknout, povrch je upraven lakem s certifikátem. CUBEEK nese označení CE a je v souladu se specifikovanými normami. Odpovídá ČSN EN 71, č.1-3 o nezávadnosti a bezpečnosti a Vyhlášce MZ ČR č.84/2001 Sb. S CUBEEKEM se v jeho mozkové tělocvičně nemáte čeho bát! CUBEEKA vyrobeno v ČR.

Materiály:
dřevo (buk nebo javor)
akrylové barvy
akrylový lak (s certifikátem pro dětské hračky)
látka (100% bavlna)

Rozměry:
látkový pytlíček 18,5 × 29 cm
1 kostka 3 × 3 × 3 cm
brožurka A6

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Didaktické pomůcky
Hmotnost: 0.3 kg
Věková kategorie: Od 0 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet