Dřevěná stavebnice Městečko 89 dílů

Kód: M01-062
2 783 Kč
Ihned k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Nápaditá skládačka, ze které si i malé děti jednoduchým způsobem postaví městečko plné barev a stromů, ve kterém se mohou prohánět autíčka. Děti si mohou městečko podle fantazie různě přestavovat, stavět věže a zajíždět s barevnými autíčky do garáží. Při hře se učí barvy, přirozeně rozvíjejí prostorovou orientaci, fantazii, logické myšlení a jemnou motoriku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Jednoduchá a nápaditá skládačka, ze které si i malé děti jednoduchým způsobem postaví městečko plné barev a stromů ve kterém se mohou prohánět autíčka každé se svou garáží. Díky lehkému zasouvání jednotlivých dílků do sebe a do podložky se celé městečko stává stabilnějším a je jednoduché si ho kamkoli přenést aniž by se zbořilo. Děti si mohou městečko podle fantazie různě přestavovat, stavět věže a zajíždět s barevnými autíčky do jejich garáží. Při hře se učí barvy, přirozeně si rozvíjejí prostorovou orientaci, fantazii, logické myšlení a jemnou motoriku.
  • OBSAH BALENÍ: podložka 36 x 36 – 1 ks, kostka malý dům 3cm – 24 ks, kostka velký dům 6cm – 12 ks, garáž – 4 ks, autíčko – 12 ks, strom – 8 ks, střecha – 28 ks, semínko buku lesního - 2 ks, Pohádka o Bukáčkovi - 1 ks

Doplňkové parametry

Kategorie: STAVEBNICE
Hmotnost: 3.5 kg
Věková kategorie: od 2 let
Rozměr balení: 360 x 360 x 65 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.