Pomozte nakladatelství nákupem knih

Pěkný dobrý den, vážení příznivci Nakladatelství Kazda,  

obracíme se na vás, milé čtenářky a milí čtenáři, s prosbou. Víme, jak náročné je toto období pro vás i pro vaše nejbližší. Také nás velmi zasáhlo aktuální dění, ale chceme ve své činnosti i nadále vytrvat a vydávat pro vás hodnotné a kvalitní knihy. Neobejdeme se však bez vaší podpory, abychom nakladatelství udrželi v chodu.
Prosíme, pokud můžete, kupte si na našem e-shopu jakoukoliv knihu, audioknihu či e-book. Jako poděkování za podporu vám k nákupu nad 1 000 Kč (40€) pošleme bonusovou knihu dle výběru.
Když to nyní zvládneme, potěšíme vás na podzim novými úžasnými tituly – například nejnovější knihou známé bioložky Jane Goodallové s názvem „Kniha naděje“ nebo knihou „Hledání mateřského stromu“ od Suzanne Simardové, z jejíchž výzkumů o spolupráci mezi stromy vychází i Peter Wohlleben.  

Bonusové knihy jsou: Poznáte ptáky našich zahrad • Přírodě na stopě  Zálesáctví pro celou rodinu  Průvodce přírodou na výlety  Upcyklace  Tajný život stromů (černobílé vydání), CD audiokniha Pobřežní cesta  Srdce včely má pět komor  Moje ptačí knížka  Víš, kde bydlí zvířata.

 Děkujeme vám velice za jakoukoliv formu pomoci.  

 Přejeme z celého srdce, ať se vám daří ve všech oblastech vašeho života a každý den se můžete radovat z něčeho nového.

 S láskou Michaela a Václav Kazdovi a celý tým Nakladatelství Kazda 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.