10x se nadechněte a bude po únavě

Kód: E073
od 319 Kč –20 %
10 nadechu titulka FIN 72dpi RGB
od 319 Kč –20 % od 255 Kč

Zvolte variantu

DÝCHÁTE JEN VZDUCH, ANEBO TAKÉ ENERGII?

Tato otázka není pouhým sloganem, který má posílit váš zájem o tuto knihu. Nesouvisí ani s ezoterikou či zaručenými „babskými radami“ na vychytávky proti stárnutí. Vychází z vědy a lékařských výzkumů. Stojí za ní nejméně dvě Nobelovy ceny, nespočet vědeckých studií a bohaté lékařské zkušenosti, které sahají až do starověku a objasňují, jak lze pomocí efektivního dýchání získat více životní energie a změnit svůj život k lepšímu.

ZÍSKAT POUHÝM DÝCHÁNÍM VÍCE ENERGIE JE SNADNÉ. Zvládne to každý, kdo ví, jak na to. Tato kniha vám poskytne podrobné informace o tom, jak se s každým nádechem dostat do kondice.

 KOLIK ENERGIE V SOBĚ MÁTE? Lékařský test v knize vám během několika minut ukáže, zda je vaše tělo energií dostatečně zásobeno, nebo zda je potřebná optimalizace.

VÍCE ENERGIE MŮŽETE VDECHNOUT OKAMŽITĚ! Díky tréninkovým programům v praktické části knihy můžete prostřednictvím správných technik dýchání zvýšit svou energetickou hladinu během krátké doby.

 S KAŽDÝM NÁDECHEM ZMĚŇTE SVŮJ ŽIVOT K LEPŠÍMU! Vyšší hladina energie udržuje mladost a zabraňuje nemocem. Efektivní dýchání zlepšuje pohodu, kvalitu spánku, koncentraci, kondici a sex.

Detailní informace

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Pomůžeme vám
Pomůžeme vám
s výběrem produktů
Odesíláme do 24h
Odesíláme do 24h
u produktů skladem
Provedení: Tištěná kniha
Ihned k odeslání (>10 ks) | K257
Můžeme doručit do: 21.6.2024
399 Kč
318 Kč
Provedení: E-kniha
Ihned k odeslání (>10 ks) | E073
Můžeme doručit do: 21.6.2024
319 Kč
255 Kč

Detailní popis produktu

10x se nadechněte a bude po únavě

Proč si tuto knihu přečíst

Možná si říkáte, že dýchat umí každý, a že to přece není žádná věda. Naopak! Dýchat totiž můžete správně nebo nesprávně. Správné dýchání má přitom obrovský vliv na vaše celkové zdraví, včetně únavy a stresu. A právě o tom tato knížka je.

Hned na začátku vás čeká test dýchání a energie. Díky tomu se dozvíte, jak na tom jste. V dalších kapitolách už se vrhnete na nápravu vašeho dechu. V první řadě se dozvíte, proč je třeba dýchat nosem – dýchání ústy vám totiž nejen narušuje spánek a nezajišťuje pořádný nádech, ale dokonce způsobuje i změny tvaru vaší čelisti. Naleznete zde proto podrobný návod, jak se naučit dýchat nosem ve dne, i v noci při spánku.

Další kapitoly jsou věnované správnému zívání a vzdychání, dýchání při mluvení a objemu dýchání. Dozvíte se také, jak používat dech při relaxaci, a jak pomocí správného dechu podat co nejlepší sportovní výkony. Nakonec vám kniha představí dva způsoby pro získání více energie.

Nahlédněte do knihy

Co o knize říkají čtenáři

Perfektní kniha. O tajemství dechu se zajímám nějaký pátek a myslím, že tohle by měla být povinná četba ve školách.

Karel Uhlíř

Velmi poučné a užitečné. Spousta skvělých tipů jako dělaných pro mě. Vše je ještě efektivnější v kombinaci s tréninkem hypoxie.

Wolfgang Weiss

Obsah knihy je nápomocný pro zlepšení každodenního života. Fyziologické souvislosti jsou popsány srozumitelně. Návody, příklady a praktické rady jsou podrobné a snadno proveditelné. Téma hypoxie a nácvik hypoxie je z mého pohledu zpracován dostatečně

EL1

Velmi fundovaná kniha a zkušený autor, který čerpá z vlastních dlouholetých zkušeností a odborných znalostí. To je jasně vidět! Vřele doporučuji.

DS

Mám ráda knihy, ve kterých jsou složitá spojení vysvětlena jednoduchými slovy, protože věřím, že to je skutečné umění. Každý totiž může psát složité věci, ale napsat je tak, aby je každý pochopil, to už chce cvik. Takže děkuji za tyto chytré, hluboké poznatky, které mi usnadňují život!

Jenny

O autorovi

10x se nadechněte a bude po únavě

Egor Egorov

Doktor Egor Egorov se již více než 20 let intenzivně zabývá energetickým metabolismem lidského těla. Na začátku roku 2000 opustil dobře placenou práci anesteziologa, protože si stále jasněji uvědomoval, že chronické nemoci nelze léčit pomocí prášků a injekcí. Odjel do USA, aby se dozvěděl více o vysokém samoléčebném potenciálu buněk. Po návratu si v Berlíně otevřel svou první soukromou praxi biologické celostní medicíny. Doktor Egorov se také již více než 10 let zabývá vlivem dýchání na energetickou bilanci těla. Je spoluautorem několika studií o hypoxii a přednáší na mezinárodních kongresech. Své znalosti a zkušenosti předává svým kolegům na seminářích a vzdělávacích akcích v Německu i v dalších zemích. Je považován za jednoho z předních odborníků na hypoxii v Evropě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a životní styl
Jazyk: čeština
Autor: Egor Egorov
ISBN: 978-80-7670-142-7
Originální název: 10 Atemzüge und nie wieder müde
Formát: 135 x 210 mm
Vazba: Měkká vazba s klopami
Počet stran: 176
5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
VP Avatar autora | 21.5.2024
Super
5
MB Avatar autora | 8.5.2024
Skvělá kniha
5
JD Avatar autora | 21.3.2024
Super kniha. Kniha mi změnila pohled na tak obyčejnou věc, jako je dýchání.
5
KU Avatar autora | 29.12.2023
Perfektní kniha. O tajemství dechu se zajímám nějaký pátek a myslím, že tohle by měla být povinná četba ve školách.
5
OV Avatar autora | 20.12.2023
Jsem spokojena, vaše knihy jsou všechny dobré

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet