Pro média

Vítejte v sekci PRO MÉDIA, ve které chceme všem novinářům a recenzentům poskytovat informace a tiskové materiály, které by se mohly hodit, pokud chcete psát o knihách Nakladatelství KAZDA.

Naleznete zde především mediakity k jednotlivým knihám, kde jsou obrázky obálek a 3D modely knih, textový soubor s anotacemi obsahu knihy v několika verzích rozsahu (u textů uveden počet znaků) a informacemi o autorech, tematické vizuály s vyobrazením knihy, PDF ukázka z knihy a tisková zpráva (pokud byla k titulu vydána). Obrazové materiály jsou v různých formátech (v tiskové kvalitě i pro internet). Jiné formáty vám rádi pošleme na vyžádání.

Kontakt pro novináře:

Pokud potřebujete jakékoliv další materiály, které se týkají našich knih, máte zájem o spolupráci formou barteru či čtenářských soutěží, o rozhovor s některým z našich autorů, chcete dostávat tiskové zprávy s informacemi o nových titulech, případně máte zajímavou nabídku inzerce či inzertního projektu – kontaktujte PR manažerku:

Mgr. Milena Hurajová • e-mail: komunikace@knihykazda.cz • Tel.: +420 602 540 367

 Kontakt pro BLOGGERY, BOOKTUBERY, BOOK-INSTAGRAMERY, RECENZENTY a zájemce o propagaci našich knih na sociálních sítích a v jiných internetových projektech určených čtenářům a milovníkům knih, čtení a přírody:

Marie Palenčárová • e-mail: marie.palencarova@knihykazda.cz • +420 775 688 989

 

TITULKA_Jedle_mesto_miniatura_RGB TITULKA_Ocet_300pdi_RGB TITULKA_Zahrada_balkon_Image_mini_RGB TITULKA_Jedla_soda_300dpi_RGB  
 Mediakit komplet zip  Mediakit komplet zip  Mediakit komplet zip  Mediakit komplet zip  
 TITULKA_Zivot_bez_plastu_300dpi_RGB  OBALKA_Zkuste_to_Doma_TELO_A_VLASY_300dpi_RGB  TITULKA_Kuchyne_72dpi_RGB  TITULKA_Pet_domacich_prostr_RGB_150dpi  
 Mediakit komplet zip  Mediakit komplet zip  Mediakit komplet zip  Mediakit komplet zip  
obalka_300 dpi_RGB Titulka_PoznatePtakyNasichZahrad Propleteny_zivot_titulka_RGB_300dpi    
Mediakit komplet zip  Mediakit komplet zip  Mediakit komplet zip