Doprava a platba

V našem internetovém obchodě si můžete vybrat z těchto způsobů dopravy a platby.

 

Osobní odběr

Zásilkovna       od 89 Kč

Doručení do Zásilkovny je do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. Můžete si vybrat z více jak 11 700 výdejních míst v ČR a na Slovensku. Úložná doba na pobočce je 7 dnů. Do Zásilkovny je možné zaslat zásilku s hmotností do 5 kg. Nelze využít pro zboží větších rozměrů.

Cena dopravy

Dopravné bez dobírky 89 Kč
Dopravné s dobírkou 128 Kč (89 Kč + 39 Kč za dobírku)
Doprava zdarma při objednávce nad 999 Kč

Cena dopravy na Slovensko

Dopravné bez dobírky  5 €
Dopravné s dobírkou 7 € (5 € + 2 € za dobírku)

Balík do balíkovny         od 125 Kč

  • Doručení do 24 hodin na pobočku, kterou si sami vyberete. Výběr z více než 7 500 výdejních míst. V okamžiku expedice zásilky jsou vám na email doručeny informace vč. podacího čísla balíku. O možnosti vyzvednutí zásilky budete informování SMS či emailem. Pro vyzvednutí zásilky stačí sdělit jméno a kód, který Vám byl zaslán formou SMS nebo emailem. 

Cena dopravy

Dopravné bez dobírky 89 Kč
Dopravné s dobírkou 128 Kč (89 Kč + 39 Kč za dobírku)
Doprava zdarma při objednávce nad 999 Kč

 

Doručení až domů

Česká pošta - Balík Do ruky     od 99 Kč

Česká pošta slibuje doručení do 24 hodin po celé ČR. V den doručování budete informováni SMS zprávou a e-mailem. V průběhu doručování můžete využít portál www.postaonline.cz, kde po zadání čísla zásilky a kontaktního telefonu můžete měnit čas nebo způsob doručení. Co všechno můžete měnit - volbu dodání dopolední pochůzkou, uložení na poště bez pokusu o doručení, uložení na jiné ukládací poště nebo posunutí prvního doručovacího pokusu o jeden pracovní den.

Cena dopravy

Dopravné bez dobírky 99 Kč
Dopravné s dobírkou 138 Kč (99 Kč + 39 Kč za dobírku)
Doprava zdarma při objednávce nad 1 499 Kč

 

Přepravní společnost (GLS)      od 125 Kč

GLS slibuje doručení do 24 hodin (v pracovní dny) od odeslání balíku. V případě neúspěšného doručení zásilky obdržíte e-mail a řidič GLS vám zavolá, aby upřesnil čas doručení. Platit můžete hotově i kartou.

Cena dopravy

Dopravné bez dobírky zásilky do 4kg - 125 Kč
zásilky 4-20 kg - 135 Kč
Dopravné s dobírkou zásilky do 4kg - 164 Kč (125 Kč + 39 Kč za dobírku)
zásilky 4-20 kg - 174 Kč (135 Kč + 39 Kč za dobírku)
Doprava zdarma při objednávce nad 1 499 Kč

 

Cena dopravy na Slovensko

Dopravné bez dobírky  8 €
Dopravné s dobírkou 10 € (8 € + 2 € za dobírku)

Platby

Dobírka     39 Kč

Objednané zboží na dobírku zaplatíte hotově nebo platební kartou (pokud má kurýr funkční terminál) kurýrovi přepravní společnosti při převzetí zásilky, nebo na výdejním místě.

Bankovní převod

Tento způsob platby je zdarma.

Klasický bankovní převod,  automaticky vám na e-mail pošleme podklady k platbě.
Při platbě převodem předem:

  • může být termín dodání ovlivněn termínem uhrazení platby (zboží expedujeme až po připsání platby na náš účet a spárování platby s objednávkou),
  • spárování vaší platby s objednávkou může na naší straně trvat až dva pracovní dny, pokud zadáte chybně variabilní symbol.
  • je třeba, aby byla částka připsána na náš účet nejpozději do 5 pracovních dnů po potvrzení objednávky, v opačném případě ji lze považovat za zrušenou.

ComGate online platební kartou, Edenred Benefits, Up eBenefity

Tento způsob platby je zdarma.

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.
 
comgate karetní loga

Edenred Benefits a UP eBenefity - (! tuto platbu nelze použít pro elektronický obsah = E-kniha, Audio download a hračky) pro tuto platbu volíte platbu kartou a po přesměrování na platební bránu zadáte údaje z Vaší benefitní karty stejně jako kdybyste platili svou platební kartou.

ComGate online převod

Tento způsob platby je zdarma.

Okamžitá platba službou ePlatba prostřednictvím internetového bankovnictví, která vás přesměruje na internetové bankovnictví vaší banky, do kterého se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. Zboží expedujeme ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments,a.s.
 
platební brána comgate

Pluxee karta, Sodexo Flexi pass karta, Multi pass karta

Tento způsob platby je zdarma.

Pluxee kartou, Sodexo Flexi pass kartou nebo Multi pass kartou - při zvolení tohoto způsobu platby vám budeme volat zpět a po telefonu s Vámi provedeme platbu. Budeme potřebovat číslo Sodexo karty a potvrzovací kod, který vám přijde v sms. Prosíme ujistěte se, že ve svém profilu na www.sodexo-ucet.cz máte vyplněné telefonní číslo pro ověření plateb.

Apple Pay

Tento způsob platby je zdarma.

Apple Pay v platební bráně je možné zaplatit pomocí Apple Pay. Služba se zobrazuje uživatelům Apple zařízení s prohlížečem Safari.

Google Pay

Tento způsob platby je zdarma.

Google Pay v platební bráně můžete platit pomocí služby Google Pay.

Benefit plus

Tento způsob platby je zdarma.

Benefit plus (! tuto platbu nelze použít pro elektronický obsah = E-kniha a Audio download) - využíváme platbu objednávkou. Po dokončení objednávky je nutné přihlásit se do vaší aplikace Benefit plus a vytvoříte objednávku na Nakladatelství Kazda s částkou uvedenou v objednávce. Po přijetí této objednávky, budeme zboží expedovat.

Benefity a.s.

Tento způsob platby je zdarma.

Benefity a.s. - při zvolení tohoto způsobu platby vám budeme volat zpět a po telefonu s Vámi provedeme platbu. Budeme potřebovat číslo vaší Benefity karty a údaje z pinu

 

Ceník dopravy platný od 10.5.2024

Pokud chcete doručit zboží jinak, prosím kontaktujte nás (objednavky@knihykazda.cz, tel. 725 518 237), jistě nalezneme řešení.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet