Karty Imaglee 2 - Zelená krabička s lenochodem

Kód: IMAG01
420 Kč
Ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Fantastické karty Imaglee (imaglí) pomáhají rozvíjet kreativitu, tříbit myšlení a pilovat komunikační dovednosti. Jsou velmi široce použitelné, poněvadž v obrázcích na kartách se skrývají čísla. Zahrajete si s nimi klasické hry jako třeba pexeso a desítky originálních her od Imaglee, ke kterým můžete dle libosti přidávat vlastní pravidla. Karty Imaglee jsou tu pro všechny (od 7 let výše), kdo se rádi baví a zároveň i učí. Jsou v mnoha rodinách a více než 500 školách, na 5 kontinentech, nejdále v Science centru v Perthu.

Detailní informace

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Pomůžeme vám
Pomůžeme vám
s výběrem produktů
Odesíláme do 24h
Odesíláme do 24h
u produktů skladem

Detailní popis produktu

Imaglee: eso v rukávu v učení bez internetu

Vystupte za hranice intelektu a znovu objevte svět kreativity – zkrátka si hrajte! A při tom trénujte obě mozkové hemisféry. České karty Imaglee [imaglí] tu nejsou jen pro zábavu; pomáhají s učením, rozvíjejí kreativitu a stmelují rodiny.

„Když babička zapáleně a barvitě popisovala, jak jde triko se zmrzlinou na vycházku po mýtince a bafne na ně slon, smíchy jsem přímo hýkala.“

Zatímco váš potomek bude s kartami pilovat jazyky nebo matiku, vy budete mít klid a čas pro sebe nebo na svoji práci. Nepotřebujete k tomu vlastně nic jiného než samotné karty – obejdete se bez internetu a odpočinete si od zírání na obrazovku.

A kdo si s kartami Imaglee může hrát? Rodiny, učitelé, lektoři cizích jazyků, ale i manažeři, čerstvě zamilovaní teenageři a vůbec všichni, kdo se chtějí bavit chytře a při tom v sobě  probudit kreativního lenochoda.

Jak karty fungují?

Každá karta má na sobě několik symbolů, obrázkových i číselných. Podle toho, kterých symbolů si zrovna všímáte, můžete rozehrát nekonečné množství herních variant. Jednou se klidně vytasíte s pexesem, jindy rozehrajete prší, příště zase zkusíte některou z 10 her vytvořených přímo tvůrci. Můžete soutěžit ve vyprávění příběhů, hrát počítací hry nebo si třeba lámat hlavu nad kreativním dominem.

 

Možnost vymýšlet vlastní hry s vlastními pravidly je jednou z největších výhod těchto karet. Důmyslný systém piktogramů ve vás zažehne kreativitu a zavede vás do říše fantazie. Zabavit se v takřka libovolném počtu hráčů pro vás nebude nic obtížného. U stolu se bez problémů chytnou lidé od 7 do 108 let. 

„U pexesa jsme si díky počítání pěkně zavařily mozkové závity, největší legrace ale zase byla, když jsme začaly vymýšlet básničky a příběhy. Věděli jste třeba, jak moc má žirafa ráda kafe?“

Dobré vědět

Základní balíček („Divoký lev“) obsahuje 50 karet, na dvojnásobek se dostanete přidáním rozšířeného paketu („Vyklidněný lenochod“), ve kterém najdete nové obrázky, více barev na jedné kartě a designovou rubovou stranu karet. S oběma balíčky jde hrát samostatně; i tak si nejvíce zábavy užijete se setem obou balíčků.

Trumfy karet Imaglee

 • Inspirují a rozvíjejí kreativitu bez ohledu na věk, mateřský jazyk, povolání nebo koníčky.
 • Tříbí myšlení, zlepšují vyjadřovací schopnosti, posilují empatii.
 • Zpestřují vzdělávání ve škole i mimo ni – potrénujete s nimi angličtinu, matematiku, komunikační dovednosti atd.
 • Využívají humor a vtip, živí touhu po poznání.
 • Odhalují souvislosti a inspirují rodiče, děti, umělce i vynálezce.

A ještě jednu výhodu to celé má…

 • Strach nemusíte mít ani z toho, že by se vám jedna či dvě kartičky nedopatřením někam zatoulaly. Imaglee nejsou puzzle – takže pár chybějících dílků z celkové skládačky zábavy a poučení ničemu neubere.

Kdo kartám Imaglee věří?

Tento ryze český výrobek se probojoval do národního finále Creative Business Cup 2019. Imaglee uspěly i na Hithitu, dostaly se do České televize a na více než 500 škol po celém Česku, teď se chystají i na váš stůl. Přesvědčte se sami, co říkají na Imaglee jejich uživatelé:  

 • Nejvíc děti nadchlo vyprávění příběhů pomocí karet, u toho jsme se hodně nasmáli. Skvělé na podporu tvořivosti, vyjadřovacích schopností, stmelení rodiny či jiné skupiny.” (Lenka Marková, speciální pedagog, Rokytnice nad Jizerou)
 • „Nejsem učitelka, ale kartičky využívám při rodinných oslavách a děti je zbožňují.” (Jiřina Mrkvičková, Channel Crossings)
 • „… vysoká variabilita umožňuje zvolit si hru podle libosti. Hry lze hrát jak ve dvou, tak ve větší společnosti. Pobaví malé i velké. Při hře s kartami je obvykle namáhána nejen levá hemisféra, kde sídlí logické a lingvistické myšlení, ale i pravá hemisféra, kde sídlí obrazotvornost, paměť a kreativní myšlení. Vybízením činnosti obou dvou hemisfér tak hra působí stejnoměrně na rozvoj myšlení a kognitivních funkcí … Kromě toho se spolu hráči během hry zasmějí a pobaví.“ (Viktor Láznička, šachový velmistr)
 • „Líbí se mi, že karty jsou použitelné mnoha způsoby. Tyto způsoby si dokonce mnohdy můžeme vymyslet sami, což mne velice baví. Také oceňuji novou sadu karet s krásnými barvami.“ (Eva Pěčková, 1. certifikovaný jazykový kouč v ČR)
 • „Karty Imaglee jsou super kreativní, super variabilní, super univerzální i zábavný nástroj pro rozvoj myšlení, paměti a kreativity pro každého – od manažerů, přes kreativce až po začínající startupisty. Doporučuji.” (Tomáš Siviček, Inovační centrum Ústeckého kraje)

Doplňkové parametry

Kategorie: Pexesa, karty, domina
Hmotnost: 0.09 kg
Věková kategorie: od 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet