Zasíláme i na Slovensko. Platit můžete pohodlně v EUR

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 8826 hodnocení
5
8669x
4
81x
3
19x
2
6x
1
51x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

JM Avatar autora Jana Brozmanová MUDr. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
veľmi
VB Avatar autora Vladimír Bruna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
+ Knihy Kazda nikdy nezklamou. Jak nádherné a zajímavé publikace, tak služby oceňuji tou nejvyšší známkou spokojenosti.

PH Avatar autora Pavla Hanková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
ZB Avatar autora Zdeňka Burianová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
Dobrá práce obchodu.
JU Avatar autora Jaroslava Urbanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
Spokojenost, rychle dodání.
MV Avatar autora Marie Valešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 3.7.2024
Spokojenost, rychlé vyřízení objednávky
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.7.2024
+ Rychlost
+ Skvělé knihy!!!

PB Avatar autora Pavla Bergerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.7.2024
Velmi
KT Avatar autora Kateřina Trejtnarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.7.2024
J Avatar autora Jana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 2.7.2024
MP Avatar autora Marie Pilíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024
AH Avatar autora Alena Holínková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024
VS Avatar autora Vlasta Syslová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024
Velmi spokojená, rychlá reakce , dodání zboží bylo v naprostém pořádku. Doporučuji
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024
Vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti
AD Avatar autora Adriana Drábková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024
100% spokojenost!
MN Avatar autora Miroslav Nenutil Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024
Kdyby u nás klapalo všechno jako toto, byl by ráj už na Zemi :). Děkuji. Posílám taky pět hvězd.
JK Avatar autora Jaroslava Klvanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024
Ano děkuji
LN Avatar autora Libuše Nováčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 1.7.2024
Jsem velmi spokojená.

Ovládací prvky výpisu

8840 položek celkem
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet