Zasíláme i na Slovensko. Platit můžete pohodlně v EUR

Dívka v bouři + Žena v ohni: Balíček pro mámy a dcery

Kód: S02
Novinka
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
798 Kč –29 %
vizuál eshop
798 Kč –29 % 559 Kč Měrná cena:
Ihned k odeslání (>10 ks)
Můžeme doručit do:
30.7.2026

Dvě ženy. Dvě životní etapy. Jedna domácnost.

Zatímco dcera vstupuje do puberty, její maminka možná začíná procházet přechodem. Každá čelí jiné hormonální bouři, změnám těla i emocím, kterým někdy nerozumí ani ona sama – natož ta druhá.

Detailní informace

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
při nákupu nad 999 Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě knihy vybíráme
Pomůžeme vám
Pomůžeme vám
s výběrem knih
Odesíláme do 24h
Odesíláme do 24h
i na Slovensko. U knih skladem

Detailní popis produktu

Zvýhodněný balíček knih Dívka v bouři a Žena v ohni přináší srozumitelné a otevřené odpovědi na otázky spojené s pubertou a menopauzou. Pomůže mámě i dceři lépe pochopit vlastní tělo, vzájemně si porozumět a zvládnout dvě zásadní životní etapy s větším klidem a nadhledem.

Dívka v bouři + Žena v ohni: Balíček pro mámy a dcery

Žena v ohni

Německá gynekoložka Sheila de Liz v knize Žena v ohni boří tabu týkající se menopauzy a vtipným a současně srozumitelným způsobem vysvětluje, co se děje v ženském těle před menopauzou, během ní i po ní. Návaly horka, přibývání na váze, výkyvy nálad – jen málokterá žena ví, že si těmito útrapami nemusí projít, že po rozpoznání příznaků může pro své zdraví a pohodu mnohé udělat. Menopauza má i své pozitivní stránky a rozhodně by neměla být žádným tabuizovaným tématem.

ISBN:978-80-7670-198-4
Formát:   136 x 210 mm
Vazba:Měkká
Počet stran:   240
Originální název:Woman on fire
Ilustrace:  Luisa Stömerová
Rok vydání:        2025

Dívka v bouři

Puberta vaší dcery nezačne otázkou. Začne změnou, která přijde dřív, než čekáte.

Pocit, že se vám dcera mění před očima – a vy si nejste jistá, jak jí být oporou? Puberta dnes přichází dřív a svět kolem je složitější než kdy dřív. Hormony, první menstruace, výkyvy nálad, tlak sociálních sítí i otázky kolem sexuality. Gynekoložka Sheila de Liz, autorka bestselleru Žena v ohni, který si získal v Česku desetitisíce čtenářek, otevřeně vysvětluje, co je normální a kdy zpozornět. Nabízí konkrétní rady, jak začít citlivé rozhovory, posílit sebevědomí dcery a kdy vyhledat lékaře.

Kniha, která vám vrátí jistotu – a vaší dceři klid. Protože mlčení ani internet vaše dítě neochrání. 

ISBN: 978-80-7670-287-5
Originální název:Girl on Fire. Alles über die „fabelhafte“ Pubertät
Vazba: Měkká vazba s klopami
 Formát:      136 x 210 mm
Počet stran:  240
Vydání: 2026
Ilustrace:Sofie Evinson
Dívka v bouři + Žena v ohni: Balíček pro mámy a dcery

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.5 kg
Autor: Sheila de Liz
Distribuce: Distribuci zajišťuje výhradně EUROMEDIA GROUP a.s. Přímá distribuce velkoobchodům, školám a knihovnám není možná.

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet