Zasíláme i na Slovensko. Platit můžete pohodlně v EUR

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 9095 hodnocení
5
8936x
4
82x
3
19x
2
6x
1
52x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

VV Avatar autora Vítězslav Večeřa Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2022
RK Avatar autora Renata Kopecká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2022
Ano, jsem velmi spokojená, vše proběhlo bez problému, doporučuji ????
PZ Avatar autora Petra Zavřelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2022
Vše proběhlo jak má.
MM Avatar autora Monika Málková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2022
Rychlý a bezproblémový obchod
LU Avatar autora Ludmila Unzeitigová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.8.2022
Velmi rychlý obchod. Jsem spokojená. Doporučuji všem.
JP Avatar autora Jitka Pražanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.7.2022
Spokojená velmi
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 31.7.2022
+ velice lákavá nabídka knih za rozumné ceny, rychle jednání

ZK Avatar autora Zdeňka Krouliková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2022
Jsem spokojena velmi
JL Avatar autora Jitka Lišková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2022
Velka spokojenost! Knihy o prirode, pro dospele i deti, prima vyber, s nahledy do knih - pomohly pri vyberu! Moc se tesim na cteni! Rychle zpracovana objednavka i dodani, knihy jsou opravdu krasne, akorat az po objednani prisla nabidka na slevu, tak to trosku zamrzelo. Ale rada podporim kvalitni praci. Drzte se!
DŠ Avatar autora Dana Šilingerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2022
L Avatar autora Lucie C. Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.7.2022
Skvělé knihy plné inspirace!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2022
Jsem moc spokojena. Uzasne knizky, spolehlivost. Doporucuju!
K Avatar autora KláraM Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2022
Prostě miluju tohle nakladatelství.
MŠ Avatar autora Mojmír Šnajdárek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2022
VH Avatar autora Vladimíra Hladíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.7.2022
FP Avatar autora František Podhradský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2022
VK Avatar autora Věra Kohoutková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2022
IŽ Avatar autora Ivana Železná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2022
Ano, ráda se vracím, skvělé tituly , rychlost a ochota.
PH Avatar autora Pavel Hupka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2022
Moc.
DČ Avatar autora Dana Čobanjanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.7.2022
Rychlé vyřízení objednávky a včasné dodání. Děkuji, maximální spokojenost.

Ovládací prvky výpisu

9109 položek celkem
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet