Kavárna na konci světa

Kód: E055
Bestseller
od 279 Kč –20 %
Kavarna titul 300dpi rgb
od 279 Kč –20 % od 223 Kč

Zvolte variantu

Cesta na vytouženou dovolenou se stává exkurzí do vlastního nitra a hledáním východiska z koloběhu života a pocitu ztráty kontroly nad svým osudem.
Jednoduchý příběh, který dokáže změnit život každému, kdo se v něm snaží najít své místo.

Světový bestseller - Do roka po vydání se kniha rozšířila po celém světě – inspirovala lidi na všech kontinentech včetně Antarktidy, byla přeložena do 43 jazyků, stala se bestsellerem a sedmkrát byla nejprodávanější knihou roku.

Detailní informace

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Pomůžeme vám
Pomůžeme vám
s výběrem produktů
Odesíláme do 24h
Odesíláme do 24h
u produktů skladem
Provedení: Tištěná kniha
Ihned k odeslání (>10 ks) | K224
Můžeme doručit do: 18.7.2024
349 Kč
279 Kč
Provedení: E-kniha
Ihned k odeslání (>10 ks) | E055
Můžeme doručit do: 18.7.2024
279 Kč
223 Kč

Detailní popis produktu

Kavárna na konci světa

Proč si tuto knihu přečíst

Reklamní manažer John se vydává na dovolenou, kde chce uniknout frustraci z práce, účtů a do jisté míry i života obecně. Po cestě se však ocitne v malé kavárně uprostřed ničeho. Chce si zde odpočinout a dát si v klidu něco k jídlu. Na zadní straně jídelního lístku ho ale zarazí tři neobvyklé otázky:

  • Proč jste tady?
  • Bojíte se smrti?
  • Cítíte se naplnění?

Cesta na vytouženou dovolenou se tak pro Johna stává exkurzí do jeho nitra a hledáním východiska z koloběhu života a pocitu ztráty kontroly nad svým osudem.

Hlavním poselstvím knihy je předat čtenářům návod na to, jak vykročit na cestu k plnohodnotnému životu. Člověk by neměl snít o tom, co bude dělat v důchodu, až bude mít čas všechno si užít. Život se nemá odkládat, ale žít. I když jsme přesvědčení, že o smyslu své existence už víme všechno, nikdy jsme se nad ním ve skutečnosti hluboce nezamysleli. Příběhy o karetě obrovské nebo rybáři jsou prosté, ale naplněné základní moudrostí o nesmyslném pachtění nás lidí.

Jednoduchý příběh, který dokáže změnit život každému, kdo se v něm snaží najít své místo.

Nahlédněte do knihy

Oblíbené pasáže z knihy

Kolik z mé definice úspěchu, štěstí a naplnění bylo určeno jinými lidmi než mnou?
Pomohlo vám podle vašich zkušeností ‚dělat to, co dělá většina lidí‘  naplnit váš Smysl života?
Nemůžete se bát, že nebudete mít šanci něco udělat, když už jste to udělali nebo to děláte každý den.

Co o knize říkají čtenáři

Vynikající knížka, stojí za přečtení. Oceňuji, že rozsahem stran je spíše podprůměrná, nicméně obsahem rozhodně nadprůměrná.

Jiří Antoš

Jedná se o čtení, které vám změní život. Knihu lze přečíst rychle, i když se pravděpodobně na mnoha různých místech v knize zastavíte a zapřemýšlíte. V knize je spousta příběhů k zamyšlení, jako je ten o mořské želvě. Kniha mi dala naději. Vždy jsem měla pocit, že život má být víc než jen ten stejný den za dnem. Něco v této malé knížce mi pomáhá si uvědomit, že je život opravdu o něčem víc.

Patty Meister

Knihy si kupuji je zřídka, protože čtu opravdu hodně a nemám prostor ani peníze na to, abych si koupila všechny knihy, co si chci přečíst. Proto jsem pravidelným návštěvníkem knihovny. Po přečtení této knihy (z knihovny) jsem si ale okamžitě koupila výtisk domů a letos jsem ji přečetla ještě dvakrát. Tato kniha mě zasáhla na všech správných místech. Nejen že se jedná o zábavný příběh, ale celkově se jedná o skvělou knihu o osobním rozvoji s mnoha tipy, jak žít život naplno!

Tina Plumley

Tuto knihu bych doporučila každému, kdo se cítí zaseknutý ve svém životě nebo stojí na životní křižovatce a snaží se rozhodnout, kterým směrem se vydat. Doporučila bych ji také jako dárek k absolvování střední nebo vysoké školy nebo někomu, kdo chce změnit své zaměstnání. Je to snadné a rychlé čtení, ale obsahuje několik otázek a příběhů, které nutí k zamyšlení. Doufám, že bude pokračování, ve kterém zjistíme, co John nadále dělá se svým životem.

Tracey L. Allison

Jak kniha vznikala

Autor knihy John Strelecky se celý život na něco připravoval – na střední škole na vysokou školu, na vysoké škole na práci a v práci zase na posuny po kariérním žebříčku. Nikdy to ale nevedlo ke spokojenosti s jeho současným životem.

Jednoho dne si vzal týden volna, aby unikl před prací a vším, co s ní souviselo. Ne že by mu jeho práce vadila, ale přišlo mu, že by měl být život víc než jen deset až dvanáct hodin denně v kanceláři. Po cestě na místo zabloudil a narazil na tajemnou kavárnu, která mu změnila život. A právě tento osobní příběh byl inspirací pro napsání knihy.

O autorovi

Kavárna na konci světa

John Strelecky

John Strelecky žije v Orlandu na Floridě. Jeho knihy, workshopy a lekce pomáhají lidem zjistit, co vlastně od života chtějí. V Německu založil organizaci John Strelecky & Friends, která má kromě jiného na starost organizaci jeho vystoupení.  Událost, která mu v jeho třiceti letech změnila život, ho inspirovala k tomu, aby vyprávěl příběh Kavárny na konci světa. Kniha, která vznikla, se stala bestsellerem na třech kontinentech a tento úspěch ho dodnes nepřestává udivovat. Společně s dalšími příběhy o cestě k nalezení smyslu vlastní existence se na celém světě prodalo osm milionů výtisků jeho knih. Když John Strelecky zrovna nepíše, často cestuje. Největším dobrodružstvím jeho rodiny bylo roční putování kolem světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozvoj osobnosti
Jazyk: čeština
Autor: John Strelecky
Překladatel: Martin Richter
ISBN: 978-80-7670-100-7
Originální název: The Cafe on the Edge of the World
Počet stran: 120
Vazba: Pevná s přebalem
Formát: 115 x 180 mm
Ilustrace: Root Leeb
5
30x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JH Avatar autora | 26.6.2024
Vynikající, stojí za přečtení, zamyšlení se nad vlastním smyslem života!
5
M Avatar autora | 18.5.2024
„Kavárna na konci světa“ od Johna P. Streleckého je inspirující příběh o sebepoznání a hledání smyslu života. Hlavní hrdina, reklamní manažer John, se ocitne v malé kavárně uprostřed ničeho, kde je konfrontován se třemi zásadními otázkami, které ho přimějí zamyslet se nad jeho životem a cíli. Streleckého jednoduchý, ale hluboký styl psaní vás okamžitě vtáhne do děje a donutí vás přemýšlet o vlastních hodnotách a směřování. Tato kniha, plná moudrosti a životních pravd, je napsána lehkým a přístupným způsobem, což z ní činí snadno čitelnou a zároveň hluboce dojímavou. „Kavárna na konci světa“ vás jemně pobídne k tomu, abyste se zastavili, zamysleli se nad svým životem a nalezli odvahu udělat změny, které vás přiblíží k naplněnému a smysluplnému životu. Je to inspirativní a povznášející čtení, které může každému z nás pomoci najít cestu k vnitřnímu klidu a štěstí.
5
JG Avatar autora | 18.4.2024
Skvělá kniha, doporučuji.
5
Avatar autora | 10.3.2024
Velmi přínosná kniha, doporučuji přečíst.
5
Avatar autora | 5.12.2023
Moc doporučuju, skvělá knížka, co pomáhá otevírat oči a vidět dál. Je útlá, ale nabitá obsahem, který mě posunul blíž k sobě. Takovou kavárnu bych taky ráda navštívila :) Plně chápu, že je knížka bestsellerem!
5
Avatar autora | 26.9.2023
Kniha super,neprimeraná cena
5
RV Avatar autora | 31.7.2023
zatím nevím
5
Avatar autora | 24.7.2023
+ Zaujímavá a poučná

5
MH Avatar autora | 20.6.2023
Dobré a poučné čtení
5
ID Avatar autora | 8.6.2023
Rozhodně obohacující kniha.
5
ZV Avatar autora | 7.6.2023
Velmi
5
JP Avatar autora | 5.6.2023
Super čtivá a motivační kniha.
5
JA Avatar autora | 26.5.2023
Vynikající knížka, stojí za přečtení. Oceňuji, že rozsahem stran je spíše podprůměrná, nicméně obsahem rozhodně nadprůměrná.
5
MK Avatar autora | 18.5.2023
Ještě jsem necetla
5
Z Avatar autora | 9.5.2023
Kniha je top! Doporučuji, aby jsi ji přečetl každý. Je to velmi čtivou formou napsaný příběh. Taková jednohubečka se spoustou informací, uvědomění atd. Už aby tady byl i druhý díl. :-)
5
M Avatar autora | 27.4.2023
Kniha je čtivá. Rozhodně doporučuji tomu, kdo se po cestě ztratil a zase potřebuje najít sám sebe.
5
TL Avatar autora | 22.4.2023
Jedna z nejlepších knížek, které jsem na toto téma četl. Rozhodně doporučuji.
4
Avatar autora | 21.4.2023
Mám knihu rozečtenou a vracím se k ní. Nenudí.
5
JV Avatar autora | 11.4.2023
Přečetla jsem jedním dechem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet