Návrat do Kavárny na konci světa

Kód: E077
od 295 Kč –20 %
K267 Navrat do kavarny titulka ver02
od 295 Kč –20 % od 236 Kč

Zvolte variantu

Vypravěč John býval vystresovaným manažerem, ale dnes už vede vyvážený a spokojený život. Jednou se při svých cestách na Havaji rozhodne pro vyjížďku na kole a zde, na samotném konci světa, narazí na kavárnu, která mu změní život. V kavárně potkává Jessicu, která pracuje od brzkých rán do pozdních večerů a dělá vše, co se od ní očekává. Tím ale ztrácí svoje vlastní sny a cíle. John se stává jejím mentorem a pomáhá jí znovu objevit to, na čem opravdu záleží.

V rozhovorech Johna a Jessicy najde čtenář odpověď na otázku, jak se osvobodit od každodenního pracovního kolotoče.

Objevte znovu svůj smysl života.

Přečíst ukázku

Detailní informace

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Pomůžeme vám
Pomůžeme vám
s výběrem produktů
Odesíláme do 24h
Odesíláme do 24h
u produktů skladem
Provedení: Tištěná kniha
Ihned k odeslání (>10 ks) | K267
Můžeme doručit do: 23.7.2024
369 Kč
295 Kč
Provedení: E-kniha
Ihned k odeslání (>10 ks) | E077
Můžeme doručit do: 23.7.2024
295 Kč
236 Kč

Detailní popis produktu

Návrat do Kavárny na konci světa

Proč si tuto knihu přečíst

V prvním díle jste se měli možnost seznámit s reklamním manažerem Johnem, který se rozhodl vydat na dovolenou, aby unikl své frustraci z práce, účtů a do jisté míry i života obecně. Po cestě se mu však podařilo zabloudit. V neštěstí se ale skrývalo velké štěstí a John díky tomu narazil na malou kavárnu, která mu změnila život.

V tomto díle uběhlo už deset let od té doby, co vystresovaný manažer John přišel v Kavárně na konci světa k rozumu. Hodně se toho od té doby změnilo. Dnes vede život, který mu vyhovuje a činí ho šťastným. Hodně cestoval a navštívil všechna místa, která si už dlouho navštívit přál. Našel si rytmus, který mu vyhovuje – rok pracuje a rok cestuje po světě.

Cestuje po Havaji, kde opět nečekaně narazí na magickou kavárnu. Tentokrát leží na zastrčené pláži připomínající samotný ráj. V kavárně potkává atraktivní Jessicu, která se tu ocitla také čistě náhodou. Jessica je nešťastná kvůli své stresující práci, která ji znemožňuje dosáhnout toho, co původně chtěla a brání jí splnit si sny. Na menu objeví tři otázky, které ji pomohou vidět její život s nadhledem a zamyslet se nad jeho významem. John na sebe bere roli mentora, protože on sám díky svým vlastním zkušenostem přesně ví, jak se Jessica cítí.

Nechte si společně s Jessicou pomoci i vy.

Nahlédněte do knihy

Co o knize říkají čtenáři

Po přečtení této knihy jsem, více než kdy jindy, motivován udělat změny, abych se v životě někam posunul. Tato kniha mi otevřela oči a ukázala mi, co je to osobní štěstí a jak ho lze dosáhnout! Tuto knihu bych doporučil všem!

James R. Simon

John Strelecký má neuvěřitelný talent pro vyprávění příběhů protkaných podnětnými koncepty pro lepší život. Bez ohledu na to, kde se na svojí cestě zrovna nacházíte, v této knize se určitě najdete a začnete na svůj život pohlížet z jiného úhlu.

Kristen Manieri

Jednoduchý způsob, jak vést čtenáře s otevřenou myslí na nové cesty. Nikdy se nepřestaneme učit a vše, co děláme (sami nebo s ostatními), má význam, který si můžeme připouštět nebo jej ignorovat. Pěkně napsané ve známém prostředí, ale s neotřelými nápady.

Sandra Dethier

Jak kniha vznikala

Autor knihy John Strelecky se celý život na něco připravoval – na střední škole na vysokou školu, na vysoké škole na práci a v práci zase na posuny po kariérním žebříčku. Nikdy to ale nevedlo ke spokojenosti s jeho současným životem.

Jednoho dne si vzal týden volna, aby unikl před prací a vším, co s ní souviselo. Ne že by mu jeho práce vadila, ale přišlo mu, že by měl být život víc než jen deset až dvanáct hodin denně v kanceláři. Po cestě na místo zabloudil a narazil na tajemnou kavárnu, která mu změnila život. A právě tento osobní příběh byl inspirací pro napsání prvního dílu této knihy – Kavárna na konci světa. V této kavárně se o několik let později ocitl podruhé a o této druhé návštěvě vypráví tento příběh.

O autorovi

Návrat do Kavárny na konci světa

John Strelecky

John Strelecky žije v Orlandu na Floridě. Jeho knihy, workshopy a lekce pomáhají lidem zjistit, co vlastně od života chtějí. V Německu založil organizaci John Strelecky & Friends, která má kromě jiného na starost organizaci jeho vystoupení.  Událost, která mu v jeho třiceti letech změnila život, ho inspirovala k tomu, aby vyprávěl příběh Kavárny na konci světa. Kniha, která vznikla, se stala bestsellerem na třech kontinentech a tento úspěch ho dodnes nepřestává udivovat. Společně s dalšími příběhy o cestě k nalezení smyslu vlastní existence se na celém světě prodalo osm milionů výtisků jeho knih. Když John Strelecky zrovna nepíše, často cestuje. Největším dobrodružstvím jeho rodiny bylo roční putování kolem světa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozvoj osobnosti
Jazyk: čeština
Autor: John Strelecky
ISBN: 978-80-7670-162-5
Originální název: Return to The Cafe on the Edge of the World
Počet stran miniencyklopedie: 256
Formát: 115 x 180 mm
Vazba: Pevná s přebalem
Ilustrace: Root Leeb
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 18.5.2024
„Návrat do Kavárny na konci světa“ od Johna P. Streleckyho je hluboce inspirativní pokračování, které vás zavede zpět do kouzelné atmosféry kavárny, kde se hledají odpovědi na zásadní životní otázky. Tentokrát se hlavní hrdina John setkává s Jessicou, mladou ženou zmítanou stresem, a společně se vydávají na cestu za poznáním skutečného smyslu života. Streleckyho jednoduchý, ale mocný styl psaní vás nutí zamyslet se nad vlastním životem a nad tím, co je skutečně důležité. Tato kniha je více než jen poutavý příběh; je to průvodce pro každého, kdo se cítí ztracený nebo nespokojený. Strelecky s lehkostí a moudrostí ukazuje, jak může být hledání štěstí a naplnění inspirativní cestou. „Návrat do Kavárny na konci světa“ je ideální pro ty, kteří touží po změně a chtějí žít život naplno. Tato kniha vás povzbudí a dodá odvahu k tomu, abyste se vydali za svými sny a cíli.
5
LK Avatar autora | 18.4.2024
Výborná knížka, dobře se čte 🙂
5
Avatar autora | 3.4.2024
Úžasné čtení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet