Návrat do Kavárny na konci světa

Kód: K267
Předprodej
369 Kč –20 %
K267 Navrat do kavarny titulka ver02
369 Kč –20 % 295 Kč

Zvolte variantu

Vypravěč John býval vystresovaným manažerem, ale dnes už vede vyvážený a spokojený život. Jednou se při svých cestách na Havaji rozhodne pro vyjížďku na kole a zde, na samotném konci světa, narazí na kavárnu, která mu změní život. V kavárně potkává Jessicu, která pracuje od brzkých rán do pozdních večerů a dělá vše, co se od ní očekává. Tím ale ztrácí svoje vlastní sny a cíle. John se stává jejím mentorem a pomáhá jí znovu objevit to, na čem opravdu záleží.

V rozhovorech Johna a Jessicy najde čtenář odpověď na otázku, jak se osvobodit od každodenního pracovního kolotoče.

Objevte znovu svůj smysl života.

Detailní informace

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Pomůžeme vám
Pomůžeme vám
s výběrem produktů
Odesíláme do 24h
Odesíláme do 24h
u produktů skladem
Provedení: Tištěná kniha
Vychází 19.3. | K267
369 Kč
295 Kč

Detailní popis produktu

Už je to deset let, co vystresovaný manažer John přišel v Kavárně na konci světa k rozumu. Hodně se toho od té doby změnilo. Dnes vede život, který mu vyhovuje a činí ho šťastným. Hodně cestoval a navštívil všechna místa, která si už dlouho navštívit přál. Našel si rytmus, který mu vyhovuje – rok pracuje a rok cestuje po světě.

Cestuje po Havaji, kde opět nečekaně narazí na magickou kavárnu. Tentokrát leží na zastrčené pláži připomínající samotný ráj. V kavárně potkává atraktivní Jessicu, která se tu ocitla také čistě náhodou. Jessica je nešťastná kvůli své stresující práci, která ji znemožňuje dosáhnout toho, co původně chtěla a brání jí splnit si sny. Na menu objeví tři otázky, které ji pomohou vidět její život s nadhledem a zamyslet se nad jeho významem. John na sebe bere roli mentora, protože on sám díky svým vlastním zkušenostem přesně ví, jak se Jessica cítí.

 Autor

  • John Strelecky žije v Orlandu na Floridě. Jeho knihy, workshopy a lekce pomáhají lidem zjistit, co vlastně od života chtějí. V Německu založil organizaci John Strelecky & Friends, která má kromě jiného na starost organizaci jeho vystoupení. Napsal několik bestsellerů: The Café on the Edge of the World (v roce 2023 vyšla v nakladatelství KAZDA jako Kavárna na konci světa), The Big Five for Life, Safari of Life.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rozvoj osobnosti
Jazyk: čeština
Autor: John Strelecky
ISBN: 978-80-7670-162-5
Originální název: Return to The Cafe on the Edge of the World
Počet stran miniencyklopedie: 256
Formát: 115 x 180 mm
Vazba: Pevná s přebalem
Ilustrace: Root Leeb

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet