Využijte naší vánoční nabídky na knihy se slevou 30% a dopravou zdarma nad 399Kč.

Markus Schwabbaur: Tinnitus

Kód: K216 E053 Zvolte variantu
Akce Novinka
349 Kč 279 Kč od 279 Kč –30 %
Tinnitus titul 72dpi RGB
349 Kč 279 Kč od 279 Kč –30 % 244 Kč 195 Kč od 195 Kč
Ihned k odeslání (>10 ks) Ihned k odeslání (>10 ks) Zvolte variantu
Provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
6.12.2022 6.12.2022 Zvolte variantu
Možnosti doručení

Řešení existuje! Jak úspěšně vytěsnit ušní šelest a znovu nalézt klid

Tinnitus je odborné označení pro hučení, pískání či šelest v uších. Není to nemoc sama o sobě, jde o příznak, jehož pravou příčinu se lékařům dosud nepodařilo zcela odhalit. V současnosti postihuje přibližně deset procent světové populace a objevuje se u čím dál mladších pacientů, i dětí. Stává se tak novou civilizační chorobou. Nepřetržitý zvuk může způsobovat i vážné psychické problémy, pacienti se často dostávají do sociální izolace, každodenní život je pro ně utrpením. Účinná metoda, jak tinnitus stoprocentně vyléčit, však zatím neexistuje.

Přečíst ukázku

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tinnitus má mnoho podob. Je to něco víc než jen obyčejná porucha sluchu – může mít rozličné příčiny, které zprvu nemusíme jen tak odhalit. Tinnitus lze mnohdy chápat jako příznak vnitřního nesouladu, vnitřní nerovnováhy. V této knize jsme se věnovali mnoha aspektům, jež s tinnitem přímo nebo i nepřímo souvisejí. Mnohé z nich byste možná v knize o tinnitu ani nečekali. Například koncepce, jako je salutogeneze, se týká celého našeho života. A to platí i pro terapeutickou práci s tinnitem.

V této knize jsme se zabývali různými faktory, jež ovlivňují tinnitus a jež jsme se snažili objasnit pomocí případových studií. Možná jste mohli to či ono nově objevit sami na sobě, možná jste také narazili na něco, co byste si přáli změnit – možná už jste s tím dokonce začali. A absolvovali jste několik, nebo dokonce mnoho cvičení v této knize. Takový proces může u mnoha lidí znamenat začátek dlouhé cesty, kterou je třeba zvládnout.

Tinnitus přitom u vás mohl fungovat jako spouštěč k tomu, abyste se v budoucnu intenzivněji zabývali sami sebou. Možná se dokonce rozhodnete absolvovat psychoterapii, jež může vhodným způsobem doprovázet takový proces uvědomování si vnitřních procesů. Pro řadu specifických oblastí osobnosti může poskytnout podporu také koučování nebo poradenství. Uvedli jsme čtyři nejdůležitější faktory, jež jsou zodpovědné za vznik a přetrvávání tinnitu. Podporují a umocňují koloběh, jenž udržuje sám sebe a v jehož důsledku se tinnitus stává chronickým. Tento koloběh je třeba narušit. Objevte užitečné strategie a použijte je! Kruh, který je na určitém místě narušen, se již nemůže točit dál. Níže najdete ještě jednou stručný popis těchto čtyř faktorů, jež mají na tinnitus největší vliv.

schwabbaur_copBlende11

© Blende 11

V této knize nabízí německý odborník na tinnitus a psycholog Markus Schwabbaur možnosti, jak se pokusit ušní šelest vytěsnit. Nahlíží na něj v nejrůznějších souvislostech, aby bylo možné celý problém pochopit v jeho komplexnosti. Uvádí různé terapeutické přístupy a případové studie svých pacientů a popisuje praktická cvičení, aby člověk trpící touto poruchou sluchu mohl zase vést normální život a tinnitus ho co nejméně omezoval.

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ STYL
Jazyk: čeština
Autor: Markus Schwabbaur
Překladatel: Radana Studenovská
ISBN: 978-80-7670-076-5
Originální název: Die Tinnitus Lösung: Die eigene Stille schaffen – Ohrgeräusche dauerhaft ausblenden
Počet stran: 194
Vazba: Měkká vazba s klopami
Formát: 135 x 208 mm
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 22.11.2022
Perfektní kniha, bude jako dárek.
5
MF Avatar autora | 21.11.2022
Kniha je ok, pre mňa veľa nových informácií.
5
Avatar autora | 21.11.2022
nove informacie
5
KS Avatar autora | 21.11.2022
Hodně podnětná kniha pro všechny , které trápí tinitus...
5
Avatar autora | 21.11.2022
spokojnosť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.