Energie! Zdravá cesta z labyrintu únavy

Kód: E046
od 398 Kč –20 %
energie front
od 398 Kč –20 % od 318 Kč

Zvolte variantu

Jak posílit imunitu, léčit záněty, detoxikovat organismus, uzdravit střeva, chytře jíst a odhalit potravinovou intoleranci.

Cítíte často únavu a vyčerpání?
Nežijete naplno, ale prý vám nic není, i když se vám po práci už nic nechce?
 
Uznávaná doktorka preventivní a nutriční medicíny Anne Flecková vysvětluje, co všechno může mít vliv na to, že si často připadáme unavení a bez energie.
 

Přečíst ukázku

 

Detailní informace

Doprava ZDARMA
Doprava ZDARMA
Při nákupu nad 999 Kč
Garance kvality
Garance kvality
Pečlivě produkty vybíráme
Pomůžeme vám
Pomůžeme vám
s výběrem produktů
Odesíláme do 24h
Odesíláme do 24h
u produktů skladem
Provedení: Tištěná kniha
Ihned k odeslání (>10 ks) | K209
Můžeme doručit do: 16.7.2024
498 Kč
398 Kč
Provedení: E-kniha
Ihned k odeslání (>10 ks) | E046
Můžeme doručit do: 16.7.2024
398 Kč
318 Kč

Detailní popis produktu

 O radost z plnohodnotného života nás totiž mohou připravovat neodhalená autoimunitní onemocnění, alergie, záněty, špatně fungující zažívání nebo třeba toxiny. Příčin může být ale víc a rozhodně stojí za to je vypátrat.
Ve svém inovativním programu Energy! doktorka Anne Flecková ukazuje cestu z labyrintu: díky vhodnému stravování, nastavení přiměřeného rytmu, kompenzaci nedostatku živin a posílení imunitního systému v sobě totiž zase dokážeme rozproudit ztracenou energii.

 

V KNIZE NAJDETE:

  • praktické samotesty
  • kontrolní seznamy před návštěvou doktora
  • konkrétní případy pacientů
  • zdravé a chutné recepty

 

Autorka

  • Německá lékařka Anne Flecková je internistka, revmatoložka a mezinárodně uznávaná odbornice na preventivní a nutriční medicínu, je také považována za průkopnici celostní medicíny. Ve své inovativní metodě propojila poznatky z moderního výzkumu s tradičními léčebnými metodami. Svým přístupem ukazuje, jak přijít na kloub tomu, když vás něco trápí, a jak zůstat zdraví. Žije v Hamburku, kde provozuje svoji vlastní praxi. Další informace najdete na www.docfleck.com.
foto_anne_fleck
Dr. Med. Anne Flecková
© Asja Caspari

 

Anne Flecková je výjimečná lékařka. S nevyčerpatelnými znalostmi, mnoha zkušenostmi a citlivou intuicí neúnavně pracuje pro zdraví svých pacientů a společnosti.“ - Guido Maria Kretschmer

Kdo není unavený a vyčerpaný po nekonečných měsících lockdownu? Autorka je lékařka a slibuje odbornou pomoc.“ - Der Spiegel, Spiegel bestseller, duben 2021

 

 Ukázka z knihy:

„Přáli byste si mít více energie? Toužíte po naplněném životě, chcete zůstat zdraví a vitální a být aktivní do vysokého věku? Nebo se často cítíte tak unavení, že se večer sotva udržíte na nohou? Pozorujete na sobě podivné příznaky, trápí vás časté infekce a klopýtáte životem jako náměsíční? Jsou hodnoty vašeho krevního obrazu „v normě“, ale vy přitom cítíte, že něco není v pořádku, ačkoli pro to neexistuje žádné vysvětlení? Jste otevřeni novým úhlům pohledu a připraveni vzít aktivně své zdraví do vlastních rukou? Pak je tato kniha přesně pro vás. A pro vás všechny by měla být cestou naděje.

Život nám neztěžují jen náhlé virové epidemie. Únava a kardiovaskulární onemocnění, zánětlivá a autoimunitní onemocnění, cukrovka, demence, nadváha a rakovina – tento ponurý tým v nepřetržité smyčce válcuje nás a naši společnost podobně jako pandemie. Sžírajícímu nedostatku energie a plíživému ubývání vlastního zdraví se odevzdáváme zdánlivě bez odporu. Přijímáme to naprosto bez zájmu. Znovu získat vlastní energii je přitom důležité pro každého. Pouze pokud jste plní energie a zdraví, můžete dosáhnout svého potenciálu. Vaše vitalita určuje, zda využíváte svůj talent a žijete svoje vize. Jak často zažíváme, že to, čeho dosáhneme, se neshoduje s tím, čeho bychom byli „vlastně“ schopni. „Vlastně“ vás vaše práce naplňuje, „vlastně“ vám udělalo radost pozvání od přátel, „vlastně“ rádi jezdíte na kole nebo lyžujete. Na rozdíl od deprese nebo vyhoření vám nechybí ani nadšení, ani impulsy, jednoduše vám chybí energie a výkonnost. Cena je vysoká: Nedostatek energie zahaluje naše myšlenky a činy, ochromuje naši schopnost se rozhodovat. Podkopává naše sny, kazí dobrou náladu, vkrádá se do našich vztahů jako jed, brání úspěchu a zabíjí kvalitní život. Na ochromující únavě není nic skvělého. Nemá nic společného s příjemnou únavou po sportovním výkonu nebo po sexu.

V posledních několika desetiletích se nedostatek energie stal masovým jevem. Chronicky unavení signalizují, že v nás a kolem nás působí vysavače energie, které však zatím bohužel příliš podceňujeme. Už řadu let se v praxi setkávám s lidmi, kteří jsou a chtějí zůstat zdraví. Mnohem víc je však těch lidí, kteří se plahočí životem s nedostatkem energie, oslabeným imunitním systémem a podlomeným zdravím a prosí o pomoc. Většina z nich má za sebou odyseu lékařskými ordinacemi a doktoři jsou bezradní, jelikož klasická vyšetření nic nepřinášejí: „Všechno je v pořádku.“ Bohužel, všechno v pořádku není.

Tito lidé jsou uvězněni v labyrintu symptomů a nevidí žádné východisko. Není neobvyklé, že jim jejich blízcí radí, aby přestali pátrat po příčinách a jednoduše nedostatek energie a zdraví akceptovali jako fakt. „V dnešní době je každý unavený.“ „Vyspi se.“ Nebo: „Tak špatné to s tím tvým imunitním systémem přece nemůže být!“ Mnozí si na svůj mizerný stav zvykli natolik, že ho považují za normální a dobrovolně se postavili do psychosomatického kouta. Mají pocit, že je nikdo nebere vážně a že jsou stigmatizováni jako hypochondři. Jsou frustrovaní, a právem. Protože každý chronický úbytek energie je většinou skrytým, dobře míněným voláním těla o pomoc.

Jako lékařka pracuji už mnoho let a jsem nadšená z nové preventivní medicíny, která na jednotlivce pohlíží jako na celek a udržuje ho zdravého. Nikdy jsem nechtěla pouze zvládat příznaky a „řešit“ nemoci výhradně podáváním léků. Ráda hledám jako detektiv příčiny, které narušují přirozenou rovnováhu pravidelných tělesných procesů, takzvanou homeostázu, účinně předcházím nemocem a odvozuji individuální léčbu. Za ta léta jsem takto vyvinula metodu Doc-Fleck, založenou na osvědčených postupech klasické medicíny a inovativní preventivní, ortomolekulární a nutriční medicíny a také na smysluplné přírodní léčbě. Tato metoda sází na celostnost a hledání příčin, na zdraví, nikoli na nemoc. Léčebné úspěchy u mých pacientů ukázaly, jak úspěšná může být lékařská detektivní práce a změna životního stylu. Léčebné úspěchy, které jsem si před 20 lety nedokázala vůbec ani představit, mě naplňují pokorou.

Co můžete od této knihy očekávat?

S touto knihou vám do rukou dávám nejnovější základní informace a osvědčené léčebné přístupy. Díky ní získáte nový pohled na svoje zdraví a na fungování svého těla. Naučíte se věřit vlastnímu tělu. Vaše tělo totiž nelže. Má důvod, proč se ozývá s příznaky, jako je únava nebo když imunitní systém stávkuje. Obvykle existuje celá řada příčin, které se spojují dohromady jako barevná mozaika. Abyste tuto mozaiku rozpoznali, je potřeba detektiv, který vystopuje jednotlivé dílky. To by vás v tuto chvíli mělo utěšit: s takovými problémy nejste sami, a existuje řešení! Dobrá zpráva je, že pokud rozpoznáte mozaiku příčin, můžete najít cestu k nové energii, která aktivuje vaši samoléčebnou sílu.

V této knize jde o vás, vaše zdraví a vaši životní energii. Jde o to, porozumět řeči vašeho těla a začít konečně jednat. Strategie programu, který jsem nazvala Energy!, tedy Energie!, jak se jmenuje tato kniha, vám nabízí způsob, jak najít příčiny, rozvíjet svůj nejlepší možný potenciál zdraví a výrazně zlepšit kvalitu života.

Nechte se nadchnout: Věděli jste například, že slizniční bariéra střeva je jedním z nejdůležitějších opevnění zdraví? A že existují jednoduché způsoby, jak ji posílit? Věděli jste, že káva s mlékem nebo bio celozrnná špaldová houska vám mohou krást energii, pokud špatně snášíte mléčné bílkoviny nebo lepek, aniž byste o tom věděli? Že tiché záněty, poruchy imunitního systému a infekce mohou ne- pozorovaně dřímat ve vašem těle a okrádat vás o energii? Věděli jste, že amalgámové a zlaté výplně mohou stejně jako dřívější hyper- extenzní poranění krční páteře poškozovat energetické elektrárny vašeho těla, mitochondrie, a způsobovat, že jste unavení a dlouho- době se potýkáte s nemocemi? Toto a mnoho dalšího budeme teď společně objevovat.

Jestliže jste se připravili a chcete začít systematicky hledat stopy, nabízím praktická řešení, která položí základní kámen pro nový život plný energie. A tato část cesty nebude o nic méně napínavá. Dozvíte se například, jak dešifrovat potraviny jako zloděje energie, jak najít ideální dobu na jídlo, pití, pohyb a spánek a jak se dostat do dokonalého rytmu. Tím že začnete s jednoduchými recepty chytré stravy Energy! a pozměníte konstruktivně svůj životní styl do té míry, do jaké budete chtít, je možné mnoho. Naučíte se, jak posílit trávení, vybudovat intaktní střevní flóru, podpořit vlastní detoxikaci těla, zlepšit spánek, vyléčit skryté infekce a snížit stres v každodenním životě.”

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a životní styl
Jazyk: čeština
Autor: Anne Flecková
ISBN: 978-80-7670-074-1
Originální název: Energy! - Der gesunde Weg aus dem Müdigkeitslabyrinth
Počet stran: 432
Vazba: Pevná
Formát: 135 x 208 mm
5
34x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AC Avatar autora | 4.4.2023
Kniha se poměrně komplexně věnuje problematice, se kterou si praktičtí lékaři nevědí rady. Za mě vynikající kniha! Konečně někdo nabízí řešení na obtíže, které jsou často označeny jako psychosomatické. Víc jak týden dodržuju doporučení a ta nejhorší úmorná únava opravdu zmizela. Chvála Vašemu nakladatelství za to, že jste knihu vydali!
5
MK Avatar autora | 27.2.2023
všechny tři knihy jsou zajímavé ale nestíhám teprve čtu Paloučka..listovala jsem ve všech a jsem nadmíru spokojená....
5
MH Avatar autora | 23.1.2023
Informace jak pečovat o zdraví k nezaplacení....
5
PB Avatar autora | 29.11.2022
*****
5
LP Avatar autora | 21.11.2022
bude pod stromečkem
4
PP Avatar autora | 21.11.2022
obsahově moc zajímavé. U e-knihy mi trochu vadí některé partie, které zřejmě v originále jsou barevně odlišené, ale na čtečce se jeví jako světle šedé písmo a špatně se čtou.
5
Avatar autora | 18.11.2022
knihu práve čítam, ale zatiaľ môžem povedať, že ma pozitívne prekvapila...
5
JB Avatar autora | 8.11.2022
Ještě jsem ho nedostudovala
5
RV Avatar autora | 2.11.2022
Bohužel, zatím jsem ještě nenašla čas si knihu přečíst (až za dlouhých, zimních večerů).
5
IR Avatar autora | 26.10.2022
Mám jako dárek,ohodnotil později,vypadá zajímavě
5
Avatar autora | 16.10.2022
V dnešní době poučná kniha
5
OV Avatar autora | 5.10.2022
zatím jsem nečetla, ale vypadá vyborně
5
ZS Avatar autora | 4.10.2022
Úžasná kniha, srozumitelná, praktická.
5
BH Avatar autora | 15.9.2022
Veľmi dôveryhodné aj praktické!
5
JO Avatar autora | 31.8.2022
Úžasná kniha. Jsou tam rady, které vám lékař neřekne. Mám ji krátce a doufám, že mi pomůže z mého labyrintu únavy.
5
JZ Avatar autora | 28.8.2022
Autorka čerpala ze svých bohatých zkušeností medicínské léčebné praxe. Specoalizovala se na klienty. kteří trpěli dlouhodobou slabostí a různými neduhy, ale nedařilo se odhalit pravou příčinu jejich potíží. Kniha je nabitá vědomostmi o procesech souhry složení potravin které konzumujeme, psychického ladšní, stylu života který vedeme. Popsáno nespočet procesů v úrovni biochemie. Mám pocit, že Informace v této knize by si zasloužily větší publicitu mezi zdravotníky i pedagogy lékařských fakult.
5
IN Avatar autora | 24.8.2022
Mám ho připravený k podrobnějšímu zkoumání pouze zběžně jsem prošla a jsem spokojená
5
JO Avatar autora | 17.8.2022
Přečetla, jsem nadšená a rozhodla jsem se ve svých 75 letech tyto rady v rámci svých zdr.problému realizovat. Už jsem začala, tak snad uvidím výsledek jak ve váze tak v únavě.
5
Avatar autora | 15.7.2022
Kniha je opravdu výborná!!!Kdyby si ji přečetlo více lidí, bylo by nás víc šťastných a určitě spokojených!!!!Spoustu užitečných rad a hlavně co se té únavy týče, tak já po 10.ti dnech dodržení rad jsem pocítila výsledky. Unavená nejsem tak často a tak dramaticky. A taky moje tuky na bříšku skutečně mizí. Kniha je psaná i s humorem ,takže další bonus!!!Doporučuji všem co mají zájem se svým zdravím něco dělat a nepolykat metráky prášků.
4
JS Avatar autora | 12.7.2022
Skvělá kniha, dobrá investice pro cestu ku zdraví...
5
JV Avatar autora | 2.7.2022
Spokojenost, výborná kniha, měl by si jí každý přečíst, užitečné rady
5
IB Avatar autora | 23.6.2022
zajímaví a čtivé
5
Avatar autora | 23.5.2022
Knihy jsem kupovala jako dárky.
5
JP Avatar autora | 19.5.2022
Výborná kniha, mám radost,že jsem ji vyhrála.
5
EB Avatar autora | 4.5.2022
Velká spokojenost jako pokažde
5
Avatar autora | 3.5.2022
+ Velmi zajímavá publikace, určitě si mnoho vezmu pro sebe :-)

5
JZ Avatar autora | 14.4.2022
Zatím jsem to nedočetla ale je to zajímavé
5
ZH Avatar autora | 11.4.2022
Knížku doporučuji, je plná praktických rad a přesvědčivých lékařských poznatků, které jsou podány srozumitelnou formou. Třetí část s recepty na 30 denní restart je na mě trochu divoká, mnoho ingrediencí mi přijde exotických a bohužel na některé další jsem alergická. Ale všeobecně bych knihu doporučila všem, kteří se cítí nějak divně moc unavení a netuší proč. Domnívám se, že by v této knize mohli najít odpověď, jako jsem ji našla jíá.
5
NN Avatar autora | 11.4.2022
Perfektní kniha❣️

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Design Shoptak.cz | Platforma Shoptet